Skladník (m/ž) | skvělá práce - týdenní zálohy - víkendy volné!

NABÍZÍME

  • Měsíční mzdu 21 400 Kč
  • Noční příplatek 10% (cca 700 Kč/měs.)
  • Výkonnostní bonus 3 000 Kč
  • Seniorský bonus po 1 roce  3 000 Kč
  • Cafeterie  možnost čerpání firemních bonusů v hodnotě 500 Kč
  • Příspěvek na stravné 55% (cca 1 155 Kč/měs.)
  • Týdenní zálohy 1 500 Kč (po odpracovaném týdnu)
  • Týden dovolené navíc (25 dnů)
  • Přátelský přístup koordinátora

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Návoz materiálu na výrobní linky
  • Příprava materiálu – přebalování, příprava vozíků a boxů
  • Práce s VZV a paletovými vozíky
  • Práce třísměnném provozu – 8 hodinové směny
  • Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabová

POŽADUJEME

  • Průkaz na VZV výhodou nikoliv podmínkou
  • Zkušenost s práci ve skladu
  • Ochotu pracovat na směny

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 601 690 062 nebo bezplatně na 800 500 808. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Vytvořeno:

day 30.11.2022 at 0:00

Místo práce:

Ostrava

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Sending a reply.