Hledáme nováčky do týmu operátorů call centra - práce pouze na ranní směny - Práce v Ostravě .cz

Hledáme nováčky do týmu operátorů call centra - práce pouze na ranní směny

Úvod a popis pracovní náplně

  • Náplň práce:
  • telefonická komunikace se stávajícími i novými zákazníky volaného projektu (projekty jsou zaměřené na telekomunikace, energie, bankovnictví i prodej produktů satelitních televizí)- telefonní hovor spojený s prodejem produktů a služeb- poskytování informací o akčních nabídkách a nových produktech našich klientů- příjímání objednávek a jejich zadávání do systému- běžná administrativa spojená s chodem vašeho úseku- reporting, vyřizování emailů, chat

Požadujeme

  • Co od Vás očekáváme?- zkušenost s prodejem po telefonu, prací v call centru, či přímým prodejem produktů a služeb (zkušenost na pozicích obchodního zástupce, pojišťovacího specialisty aj.)- min. SOU bez maturity- výborné vyjadřovací a prodejní schopnosti- nadšení pro prodej a ambice k dosažení výsledku- znalost práce na PC (Microsoft Office)-důležitá je také orientace na zákazníka

Nabízíme

  • Co Vám nabízíme?
  • smysluplnou práci (voláte produkty největších společností ve svém oboru a prodáváte jejich akční produkty, služby)
  • smlouva na HPP, následně na dobu neurčitou
  • práce pouze na ranní směny, flexibilní začátek i konec pracovní doby
  • motivační finanční ohodnocení (fix 12200 + neomezené odměny - průměrný výdělek již během zkušební doby 22000 Kč)
  • docházkový bonus - 1000 Kč/měsíc
  • 3 sick days
  • firemní výuka angličtiny
  • občerstvení na pracovišti (káva, čaj, voda, ovoce)
  • individuální rozpočet na osobnostní růst
  • firemní notebook, telefon, dotovaný paušál
  • sleva na firemní výrobky/služby

Vytvořeno:

dne 08.03.2017 v 5:10

Místo práce:

Ostrava

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

22000

Zařazeno v oborech:

  • IS/IT: Projekce a konzultace
  • IS/IT: Správa systémů a HW
  • IS/IT: Software - Vývoj a obsluha aplikací