Umíte se čtečkou a skenerem? Hledáme právě Vás! Ostrava

Úvod a popis pracovní náplně

  • Jedná se pouze o ranní směny střídavě po týdnu 6:00-14:30 a 7:00-15:30 hod.
  • Náplň práce: zaskladňování, vychystávání zboží pro zákazníky, vyskladňování, práce se skenerem, čtečkou.
  • Místo výkonu práce: Ostrava Vítkovice
  • Těšíme se na Vaše AKTUALIZOVANÉ životopisy.

Požadujeme

  • vzdělání: minimálně výuční list (technický směr výhodou)- plnoletost- výborný zdravotní stav- průkaz VZV výhodou - elektrický paletový vozík (sk. E)

Nabízíme

  • mzda 16.000 Kč + 2.000 Kč/měsíc dle výkonu (pro ty nejšikovnější až dvojnásobné prémie)
  • stravenky 75 Kč/den
  • týden dovolené navíc (25 dní dovolené)
  • případné přesčasy možno vybírat formou náhradního volna
  • zákonné příplatky

Vytvořeno:

dne 12.04.2017 v 5:10

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

16

Zařazeno v oborech:

  • Logistika a zásobování