Administrativní výpomoc _1.7.-30.11._100 Kč/hod.

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Hledáme zodpovědnou osobu, která si chce vydělat a zároveň uplatnit své znalosti v oblasti administrativy. Chcete jistou mzdu a pevnou pracovní dobu? Chcete mít v životopise praxi, kterou Vám už nikdo nevezme? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

  • Co budete dělat?
  • Inventarizace papírové dokumentace staveb
  • Evidence dokumentace smluv o připojení
  • Zařazování a zaevidování smluv do papírových boxů
  • Manipulace s boxy (max. váha do 20 kg

Požadujeme

  • Ochotu pracovat pravidelně a zodpovědně
  • Možnost pracovat ve všední dny od 7 do 15.30 hod.
  • Znalost práce na PC: excel, access
  • Znalost stavební dokumentace výhodou

Nabízíme

  • Pracovní doba od 7 do 15.30 – pouze všední dny!
  • Mzdu 100Kč/ hod.
  • Doba trvání práce: 1.7.- 30.11.2017
  • Praxi v oblasti administrativy
  • Práce ve stabilní společnosti
  • KONZULTANT: Bára Libosvarová
  • Odpovídáte požadavkům na ideálního kandidáta a nabídka práce Vás zaujala? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
  • ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
  • Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 24.07.2017 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Ostatní