Podpora obchodního zástupce_žádný prodej! - Práce v Ostravě .cz

Podpora obchodního zástupce_žádný prodej!

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho klienta, zabývajícího se softwarovým vývojem, hledáme nové konzultanty, kteří se budou starat o sjednávání schůzek ve společnostech po celé republice. Pokud jste člověk, který se nebojí kontaktu po telefonu, ale zároveň nechce aktivně prodávat, pak jste tady správně!

  • VOLNÉ VÍKENDY A SVÁTKY!
  • JEN RANNÍ SMĚNY!
  • ŽÁDNÝ PRODEJ!

  • Pracovní náplň:
  • podpora pobočkové sítě
  • telefonická komunikace s klienty
  • dojednávání schůzek obchoďákům
  • neprodáváte ani neřešíte technické problémy
  • administrativní činnost spojená s chodem call centra

Požadujeme

  • tah na branku, motivaci a ostré lokty
  • minimálně SŠ vzdělání, ale pokud jste výřečný, dáme vám šanci i bez maturity
  • příjemný projev bez vad řeči

Nabízíme

  • práci PO-PÁ 7:30- 16:00 (víkendy a svátky volné)
  • fixní mzdu + motivující prémie za každou domluvenou schůzku
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příjemné, zrekonstruované pracovní prostředí s vybavenou kuchyňkou
  • ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
  • Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Vytvořeno:

dne 06.12.2017 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Obchod a Prodej
  • Zákaznický servis