INSPEKTOR - Práce v Ostravě .cz

INSPEKTOR

INSPEKTOROmlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Do naší skupiny RenoFarmy hledáme velmi zkušeného kolegu nebo kolegyni na zajímavou a možná trochu neobvyklou pracovní pozici: INSPEKTOR.

Tato pracovní pozice obnáší:

• Budete se zabývat především kontrolní, ale také poradenskou činností v oblasti zemědělské prvovýroby. Nejedná se o práci ředitele, agronoma, zootechnika ani jiného zemědělského specialisty, ale o jejich práci musíte mít velmi dobrou představu.
• Jedná se o seniorní pozici – je tedy určena jen zkušeným pracovníkům!
• Zodpovídat se budete přímo generálnímu řediteli naší skupiny.
• Budete jezdit po našich (prozatím 13) farmách a provádět inspekci:
        - kontrolu, zda jsou dodržovány správné postupy,
        - verifikaci, že veškerá dokumentace je v pořádku,
        - náhodné kontroly provozních deníků, skladů, stavů, atd.     
        - plnění opatření BOZP a ŽP
• Společně se zprávou pro GŘ očekáváme také návrhy na zlepšení/změny procesů pro jednotlivé společnosti.

Profil ideálního kandidáta:

Musíte mít praxi v zemědělství, a to docela dlouhou (klidně i 20/30 let), včetně znalostí RV, ŽV a zemědělské techniky. Vaše aktuální nebo poslední pracovní práce je/byla na seniorní pozici (ředitel, náměstek…). A klidně již můžete být na odpočinku. Hledáme člověka, který ví, jak to v takovém zemědělském podniku funguje a jak by to mohlo fungovat ještě lépe. Čím více zkušeností máte, tím lépe. Co se týče praktických věcí, určitě musíte mít řidičský průkaz a být časově flexibilní. Důležitý je pro nás Váš pozitivní přístup, entuziasmus a chuť k práci a novým výzvám. Potřebujeme, abyste se nebál/a být iniciativní, přicházet s novými nápady a otevřeně vyjádřit svůj názor.

Nabízíme Vám:

U nás máte jistotu práce v české moderní, dynamické a finančně silné společnosti. Práce, při které se určitě nebudete nudit. Budete kolem sebe mít kolektiv lidí, kteří jsou ve svých profesích odborníci a zároveň nezkazí žádnou legraci. Odpovídající mzdové ohodnocení, odměny, stravenky, služební vůz, telefon i notebook jsou samozřejmostí. Také nabízíme značně flexibilní pracovní dobu a nebráníme se ani tomu zaměstnat Vás na částečný úvazek.

Zaujala Vás naše nabídka a chcete se o ní dovědět více? Pak nám pošlete životopis a krátký (max. ½ strany A4) dopis, ve kterém se nám představíte, a my se budeme těšit na případné setkání.


Vytvořeno:

dne 29.04.2019 v 0:00

Vzdělání:

Vysokoškolské / universitní

Možný nástup:

ihned