Seznam.cz denně navštíví přes 4,5 miliónu uživatelů, kteří přichází za zážitkem, zábavou, vzděláním či odpočinkem. Všechno začalo v roce 1996, kdy měl Ivo Lukačovič v kapse 50 000 korun a skvělý nápad, jak se stát českou internetovou jedničkou. Vyšlo to a dnes je nás už téměř 1500 po celé České republice. 

Vyvíjíme desítky služeb a aplikací, které nás všechny provádí každodenním životem. Díky mapám se neztratíme, víme, jaké bude počasí nebo co se děje ve světe, a můžeme nakopnout svůj byznys. Je toho mnohem více a za tímhle úspěchem stojí tvrdá práce našich lidí.  

 

O tom, jak nakopnout byznys, ví hodně především naši obchodníci a obchodnice. V našem obchodním oddělení pracuje kolem 500 lidí a je tedy důležitou součástí úspěchu celého Seznamu

Hledáme profesionální manažery a zkušené Key Account Managery, kteří pomohou našemu obchodnímu snažení a zúročí dosavadní zkušenosti v B2B obchodu. 

 

Co práce v obchodním oddělení obnáší

  • Spolupráci s B2B klienty napříč segmenty od malých až po ty korporátní.
  • Pro velké klienty jsou naši obchodníci marketingovým partnerem pro plánování jejich komunikačního mixu. Zkušený obchodník neprodává mediální prostor, ale nabízí řešení marketingových a obchodních cílů klienta.
  • Zodpovědnost za plnění obchodních plánů s cílem udržet stálý růst.
  • Budování a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky – aktivní upselling a cross-selling.
  • Nezbytná je chuť na sobě stále pracovat a vzdělávat se v oboru.

 

Co vám nabízíme

  • Zázemí silné značky, protože práce u české internetové jedničky má zásadní výhodu – všichni nás znají. U klientů tak hned získáme jejích pozornost.
  • Práci, která vás bude bavit svou pestrostí a různorodostí.
  • Možnost podílet se na úspěchu firmy a tím i svém vlastním – jsme ctižádostiví a klademe si ambiciózní leč reálné cíle.

Máte-li za sebou prokazatelné úspěchy ve svém oboru a chuť posílit technologickou jedničku na trhu, dejte nám o sobě vědět. Práce u nás není jen o internetových médiích, ale také o televizi, rádiích a tisku. To vše je součástí našeho mediálního zásahu. 

Připojte i váš životopis nebo odkaz na Linkedin profil a napište nám, v jaké obchodní oblasti se cítíte nejsilnější.

Pokud byste před takovou pozicí rádi načerpali více zkušeností, zkuste se mrknout na další nabídky do obchodních týmů.


Seznam.cz, a.s.