Maintenance Manager - Práce v Ostravě .cz

Maintenance Manager

Maintenance ManagerOmlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Pro jednoho z našich důležitých globálních klientů, velmi úspěšnou švýcarskou strojírenskou rodinnou společnost hledáme vhodné kandidáty, špičky ve svém oboru, pro vedení oddělení údržby strojů, zařízení a budov klíčového výrobního závodu umístěného v okolí Ostravy. Tato pozice je řízená přímo jednatelem firmy a je nedílnou součástí top managementu tohoto výrobního závodu. 

 

Náš klient patří mezi celosvětovou špičku ve svém oboru a výrobky této společnosti jsou vyhledávané firmami napříč všemi průmysly pro jejich vysokou kvalitou a spolehlivost. Majitelé této firmy spravují svou firmu jako řádní hospodáři, velmi si váží svých zaměstnanců a investují značnou část zisku do neustálé obnovy a modernizace výrobních zařízení. Spojení moderních výrobních technologií, silného firemního know-how, inovací a řemeslné zručnosti a kvalifikace zaměstnanců firmy je jejich receptem na celosvětový úspěch i na schopnost efektivně překonávat ekonomické krize, jako je ta, kterou světová ekonomika právě prochází. Proto je tato firma skutečně stabilním a dobrým zaměstnavatelem. 

 

Ideálním kandidátem pro tuto roli jste, pokud: 

  • hovoříte dobře anglicky 
  • jste strojař tělem i duší 
  • máte zkušenost s řízením minimálně menšího týmu v údržbě nebo případně ve výrobě 
  • máte zkušenost s řízením oddělení údržby, vč. údržby CNC strojů a preventivní a prediktivní údržby 
  • jste proaktivní a energická osobnost, které vyhovuje práce v dynamickém prostředí plném změn 
  • jste pozitivní člověk, nehledáte problémy, ale řešení 
  • jste bojovník a nenecháte se odradit prvními neúspěchy 
  • jste otevřená, přímá a komunikativní osobnost 

 

Pokud vás výše uvedené informace zaujaly a oslovily a měli byste zájem získat více informací, neváhejte se s námi spojit. Můžete se spolehnout, že komunikace s námi je vždy vedena na velmi diskrétní úrovni. 


Vytvořeno:

dne 14.05.2021 v 12:49

Místo práce:

Frýdek-Místek

Vzdělání:

Odborné vyučení bez maturity

Možný nástup:

ihned