Na projekt hledáme zkušeného/nou Ruby on Rails developerku/a nebo motivovaného softwarového inženýra se solidním základem ve fullstack vývoji, který se nebojí ponořit do RoR a zároveň řešit zajímavé technické výzvy.

Kolega Petr shrnul, proč bys měl/a číst dál:

  1. Globální dopad: Přispějte k vývoji platformy pro Content Delivery, která zpracovává masivní datový provoz (doručuje až 20% dat celého internetu) a podporuje miliony uživatelů po celém světě. Mezi konkurenty patří CloudFlare, Akamai nebo Netlify.
  2. Neustále se zlepšujeme: Ať už jste zkušený Ruby on Rails vývojář nebo se chcete učit, nabízíme příležitost pro váš profesní i kariérní růst v oblasti Ruby on Rails a webového vývoje (práce s nejmodernějšími knihovnami, mentoring vývojářů …)
  3. Skvělý tým: Spolupracujte jak s našim skvělým lokálním týmem tak i na dálku s našimi americkými kolegy.

O projektu:

  • Spolupracujeme s našim US zákazníkem na vývoji administrátorské webové konzole v Ruby on Rails, která slouží ke konfiguraci a integraci cloudových služeb se zaměřením na web a content hosting (CDN, Web Security, Web Frameworks a mnoho dalších).
  • Platforma zvládá přenos více než 200 Tbps a s více než 300 data centry po celém světě se zaměřuje na poskytnutí minimální odezvy při hostování dat a aplikací.
  • Výsledek práce našeho týmu ocení zejména ostatní vývojáři, kteří získají nástroje pro rychlý a snadný vývoj a nasazení svých aplikací.

Co budete dělat:

  • Přidáte se k našemu agilnímu, DevOps-first “Console” týmu, který je zodpovědný za jednotlivé RoR backend aplikace.
  • Integrovat BE aplikaci s React web console prostřednictvím APIs (REST a GraphQL).
  • Zajišťovat kvalitu, bezpečnost a škálovatelnost softwaru prostřednictvím automatizovaného testování, code reviews a dodržováním ostatních engineering best practices.
  • Spolupracovat s vývojářským týmem v USA a Evropě.
  • Možnost (né povinnost) se podílet na vývoji webového frontendu a rozšířit si své full-stack dovednosti.
  • Podílet se na výběru technologií a pomáhat určovat směr projektu.

Co byste měl/a znát/umět:

  • Mít 3-5 let zkušeností s backend vývojem v jednom nebo více jazyků (např. JavaScript, Python, Go, C#, Java …)
    • Zkušenost s Ruby on Rails nebo full-stack vývojem jsou výhodou.
  • Znát koncepty vývoje BE (API, ORM, MVC, Mocking a RESTful).
    • Dobrá znalost front-end technologií - TypeScript / React / nebo ostatní frameworky je výhodou.
  • Zkušenost s PostgreSQL nebo podobnými databázemi.
  • Provozovat a monitorovat aplikace na AWS (nebo jiných cloudových platformách).
  • Zkušenosti s řešením komplexních problémů, hledáním a opravováním chyb.
  • Efektivně komunikovat v angličtině.

Co Vás potěší / Co Vám můžeme nabídnout

  • Technologický, odborný a osobnostní ROZVOJ dle Vašich možností a představ.
  • Kvartální odměny: 25% zisku rozdělujeme mezi naše zaměstnance.
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova (2 dny v týdnu).
  • Účast na lokálních i zahraničních odborných konferencích a kurzech.
  • Možnost cestovat do zahraničí - San Francisco, Vancouver, Salt Lake City, Denver, Bristol, Grenoble, atd.
  • Spolupráce a podpora zkušenějších kolegů, jak u nás, tak z USA
  • Moderní kanceláře, relax zóna a vybavená kuchyňka - Přijďte se podívat, jak to u nás vypadá.
  • K tomu všemu ještě přidáme 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky, kartu na sport, firemní i spontánní akce (masáže, movie night, bowling, …)
  • A jako sladkou tečku pracovního týdne vynikající páteční snídaně

Co jsme dokázali

Dodáváme agilní softwarové služby rostoucím i středně velkým inovativním společnostem v Silicon Valley, Utahu, Coloradu, ale i v Evropě a naše řešení používají zákazníci napříč sektory po celém světě, např.:

  • Evernote, WordPress, OneLogin a tisíce dalších firemních uživatelů, využívajících unikátní, inovativní fintech platformu (Bill.com)
  • VISA, Bentley, Seznam.cz (GoodData)
  • BMW, Apple, Adobe, Microsoft, NetApp a dokonce i NHL a CERN (Sencha)
  • AirBus, Allianz, Bosh, USB, HP, VMWare a mnoho dalších (Liferay)
  • Toyota pro zabezpečení vozů a mnoho dalších společností (Ping Identity)

Chcete se o nás dozvědět více? Koukněte na náš web https://profiq.com případně na naše kariérní stránky https://www.pracujprosiliconvalley.cz/

Ostrava